اهداف، حمایت ها و شیوه استقرار در مرکز PDF چاپ نامه الکترونیک

این مرکز با هدف حمایت از واحد های فن آور متشکل از فارغ التحصیلان و دانشجویان دانشگاه بمنظور پرورش و آماده سازی برای ورود به بازار فعالیت های اقتصادی دانش محور راه اندازی گردیده است.

متقاضیان ورود به این مرکز  لازم است هسته هایی متشکل از فارغ التحصیلان ، دانشجویان  یا اساتید با تخصص های مربوط به ایده محوری طرح خود تشکیل داده و مراتب را جهت بررسی اولیه به مدیریت این مرکز تسلیم نمایند. پس از بررسی های اولیه به لحاظ عملیاتی و اقتصادی  بودن و نیز قرار داشتن در اولویت های مرکز، مراتب جهت تصمیم گیری نهایی در شورای فن آوری مرکز رشد بررسی خواهد شد.

فعالیت واحد های فن آور در دو فاز رشد مقدماتی و رشد برنامه ریزی می گردد. در دوره رشد مقدماتی که 6 ماه به طول خواهد کشید، واحد فن آور ضمن پرورش ایده و تلاش در جهت اخذ مجوز ها و موافقت نامه های لازم برای تولید محصول یا ارائه خدمت و نیز انجام بازار یابی و عقد قرارداد های اولیه برای فروش محصول، نسبت به ثبت شرکت اقدام خواهد نمود. در انتهای این دوره واحد فن آور ضمن ارائه طرح عملیاتی کسب و کار (BP) درخواست ورود به دوره رشد و استفاده از تسهیلات این دوره را ارائه خواهد داد که مراتب در شورای فن آوری مرکز رشد بررسی و در صورت تصویب به ایشان ابلاغ خواهد شد. طول این دوره 18ماه می باشد و در پایان دوره پس از بررسی فعالیت های انجام شده و انطباق با اهداف پیش بینی شده در طرح کسب و کار ارائه شده، گواهی فارغ التحصیلی از مرکز رشد به شرکت اعطا خواهد شد

برای واحد های فن آوری که ورورد آنها به مرکز رشد به تصویب شورای فن آوری برسد، حمایت هایی از قبیل تامین فضا  و امکانات دفتری، اینترنت، سرویس ایاب و ذهاب و نیز کمک مالی به شکل وام تخصیص خواهد یافت.

علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت فرم پذیرش همه روزه از ساعت 8:30 لغایت 13 به آدرس ابتدای جاده شهرک صنعتی توس، شهرک فناوری غذایی، مرکز رشد فناوری دانشگاه آزاد اسلامی، طبقه دوم مراجعه نموده و یا با تلفن های 5424530 و 5424531 تماس حاصل نمایند.